10,000 تومان – خرید

دانلود طرح لایه باز لاستیک فروشی شامل تصاویر انواع رینگ لاستیک اتومبیل و فضاهایی در اشکال مختلف برای نمایش بهتر تصاویر و کادر های مخصوص عنوان و اطلاعات تماس می باشد. رنگ بندی این طرح صورتی و آبی می باشد. این طرح کاملا لایه باز بوده و قابل تغییر در اشکال، تصاویر و رنگ و فونت می باشد.

این طرح در اندازه 120 در 300 و حجم 26 مگابایت با مد CMYK و فرمت PSD می باشد.

دانلود طرح لایه باز لاستیک
دانلود طرح لایه باز لاستیک و تایر

طرح لایه باز طرحی است

که کاربران محترم می توانند با خرید و دانلود این طرح لایه باز به راحتی و در زمان کم این فایل آماده را ویرایش کرده و در نرم افزار گرافیکی photoshop مورد استفاده خود در زمینه چاپ و تبلیغات قرار دهند.

شما می توانید به راحتی و بدون فوت وقت فایل دریافتی خود را باز طراحی و چاپ کنید. و در اختیار مشتریان قرار دهید. این طرح با دارا بودن قابلیت تغییر پذیری مناسب جهت تغییر در قسمت های مختلف در پروسه ی چاپ، به شما این امکان داده که به راحتی با پرداخت هزینه کم و در کمترین زمام ممکن به باز دهی بالا برسید.

در صورت تمایل از طرح های دیگر در موضوعات مشاغل و مذهبی و ملی بازدید بفرمایید. همچنین انواع ملزومات گرافیکی از جمله موکاپ پیش نمایش جهت نمایش بهتر محتوای طراحی شما برای کارفرما در سایت موجود می باشد. همچنین کاربران می توانند با خرید اشتراک مدت دار، روزانه تعداد مشخصی از محتوای سایت را به صورت رایگان دانلود کنند.

بنر فروشگاه لاستیک و آپاراتی,طرح بنر خدمات لاستیک و آپاراتی,طرح لایه باز بنر فروشگاه لاستیک و آپاراتی,بنر لاستیک فروشی,طرح تابلو آپاراتی,طرح لایه باز تابلو آپاراتی,طرح بنر لاستیک و تایر فروشی,بنر لایه باز فروشگاه لاستیک و تایر,تابلو آپاراتی و لاستیک فروشی,طرح بنر مغازه آپاراتی,بنر فروشگاه لاستیک و تایر

10,000 تومان – خرید
پر فروش ها

پیشنهاد ما به شما

فهرست