10,000 تومان – خرید

طرح لایه باز لوکس اتومبیل شامل تصاویر اتومبیل و خودرو و فضاهایی در اشکال مختلف برای نمایش بهتر تصاویر و کادر های مخصوص عنوان و اطلاعات تماس می باشد. رنگ بندی این طرح سیاه و زمینه لانه زنبوری می باشد. این طرح کاملا لایه باز بوده و قابل تغییر در اشکال، تصاویر و رنگ و فونت می باشد.

این طرح در اندازه 120 در 300 و حجم 59 مگابایت با مد CMYK و فرمت PSD می باشد.

طرح لایه باز لوکس اتومبیل
طرح لوکس اتومبیل

طرح لایه باز طرحی است

که کاربران محترم می توانند با خرید و دانلود این طرح psd تراکت لایه باز به راحتی و در زمان کم این فایل آماده را ویرایش کرده و در نرم افزار گرافیکی photoshop مورد استفاده خود در زمینه چاپ و تبلیغات قرار دهند.

شما می توانید به راحتی و بدون فوت وقت فایل دریافتی خود را باز طراحی و چاپ کنید. و در اختیار مشتریان قرار دهید. این طرح با دارا بودن قابلیت تغییر پذیری مناسب جهت تغییر در قسمت های مختلف در پروسه ی چاپ، به شما این امکان داده که به راحتی با پرداخت هزینه کم و در کمترین زمام ممکن به باز دهی بالا برسید.پیشنهاد می شود

در صورت تمایل از طرح های دیگر در موضوعات مشاغل و مذهبی و ملی بازدید بفرمایید. همچنین انواع ملزومات گرافیکی از جمله موکاپ پیش نمایش جهت نمایش بهتر محتوای طراحی شما برای کارفرما در سایت موجود می باشد. همچنین کاربران می توانند با خرید اشتراک مدت دار، روزانه تعداد مشخصی از محتوای سایت را به صورت رایگان دانلود کنند.

طرح بنر تو دوزی اتومبیل,بنر لایه باز تودوزی اتومبیل,طرح لایه باز بنر تودوزی اتومبیل,طرح لایه باز تودوزی اتومبیل,طرح لایه باز بنر تودوزی خودرو,بنر لایه باز تودوزی خودرو,طرح تابلو تودوزی اتومبیل,طرح بنر تودوزی روکش صندلی اتومبیل,بنر تو دوزی اتومبیل,طرح بنر تودوزی ماشین,بنر لایه باز لوکس اتومبیل,طرح لایه باز بنر لوکس اتومبیل,طرح تابلو لوکس اتومبیل,طرح بنر تزئینات و لوکس اتومبیل,دانلود طرح تابلو تزئینات و لوکس اتومبیل,بنر لوکس اتومبیل ,بنر مغازه تزئینات و لوکس اتومبیل,طرح بنر لوکس خودرو,طرح بنر کفپوش خودرو,طرح تابلو کفپوش اتومبیل,بنر دزدگیر اتومبیل,طرح بنر شیشه دودی اتومبیل,طرح بنر ضبط و باند اتومبیل,طرح تابلو دزدگیر خودرو,بنر تودوزی اتومبیلی,طرح بنر تودوزی اتومبیل,طرح بنر تودوزی خودرو,طرح تابلو تودوزی ماشین,طرح لایه باز تابلو تودوزی اتومبیل,طرح بنر لوکس اتومبیل,طرح لایه باز تابلو شیشه دودی اتومبیل,طرح لایه باز روکش اتومبیل

10,000 تومان – خرید
پر فروش ها

پیشنهاد ما به شما

فهرست