10,000 تومان – خرید

طرح بنر آماده لوازم یدکی اتومبیل شامل تصاویر خودرو خارجی از پشت و انواع لوازم یدکی ماشین و فضاهایی در اشکال مختلف برای نمایش بهتر تصاویر و کادر های مخصوص عنوان و اطلاعات تماس می باشد. رنگ بندی این طرح سبز و مشکی و قرمز  می باشد. این طرح کاملا لایه باز بوده و قابل تغییر در اشکال، تصاویر و رنگ و فونت می باشد.

این طرح در اندازه 120 در 300 و حجم 21 مگابایت با مد CMYK و فرمت PSD می باشد.

طرح بنر آماده لوازم یدکی اتومبیل
دانلود طرح بنر آماده لوازم یدکی اتومبیل

طرح لایه باز طرحی است

که کاربران محترم می توانند با خرید و دانلود این طرح لایه باز به راحتی و در زمان کم این فایل آماده را ویرایش کرده و در نرم افزار گرافیکی photoshop مورد استفاده خود در زمینه چاپ و تبلیغات قرار دهند.

شما می توانید به راحتی و بدون فوت وقت فایل دریافتی خود را باز طراحی و چاپ کنید. و در اختیار مشتریان قرار دهید. این طرح با دارا بودن قابلیت تغییر پذیری مناسب جهت تغییر در قسمت های مختلف در پروسه ی چاپ، به شما این امکان داده که به راحتی با پرداخت هزینه کم و در کمترین زمام ممکن به باز دهی بالا برسید.

در صورت تمایل از طرح های دیگر در موضوعات مشاغل و مذهبی و ملی بازدید بفرمایید. همچنین انواع ملزومات گرافیکی از جمله موکاپ پیش نمایش جهت نمایش بهتر محتوای طراحی شما برای کارفرما در سایت موجود می باشد. همچنین کاربران می توانند با خرید اشتراک مدت دار، روزانه تعداد مشخصی از محتوای سایت را به صورت رایگان دانلود کنند.

طرح تابلو لوازم یدکی ماشین,طرح psd تابلو قطعات خودرو,فروشگاه قطعات و لوازم یدکی اتومبیل,بنر آماده لوازم یدکی ماشین,طرح فروشگاه لوازم یدکی,بنر لوازم یدکی,طرح لایه باز بنر لوازم یدکی,بنر لایه باز لوازم یدکی,طرح فروشگاه لوازم یدکی,طرح تابلو فروشگاه لوازم خودرو

10,000 تومان – خرید
پر فروش ها

پیشنهاد ما به شما

فهرست