10,000 تومان – خرید

طرح لایه باز بنگاه خودرو شامل تصویر خودرو خارجی  و فضاهایی در فرم های مختلف برای نمایش هرچه بهتر تصاویر و کادر های مخصوص عنوان و اطلاعات تماس می باشد. رنگ بندی این طرح مشکی و آبی و سفید می باشد. این طرح، لایه باز و در حالت افقی طولی  بوده و قابل تغییر در اشکال، تصاویر و رنگ و فونت می باشد.

این طرح در اندازه  120 در 300 سانتی متر و حجم 44 مگابایت با مد CMYK و فرمت PSD می باشد.

طرح لایه باز بنگاه خودرو سواری
طرح لایه باز بنگاه اتومبیل

طرح های لایه باز طرحی هستند :

که کاربران محترم می توانند با خرید و دانلود انواع  طرح لایه باز مثلا بنر آماده چاپ نمایشگاه اتومبیل به راحتی و در زمان کم این فایل آماده را ویرایش کرده و در نرم افزار گرافیکی photoshop مورد استفاده خود در زمینه چاپ و تبلیغات قرار دهند.

شما می توانید به راحتی و بدون فوت وقت فایل دریافتی خود را باز طراحی و چاپ کنید. و در اختیار مشتریان قرار دهید. این طرح با دارا بودن قابلیت تغییر پذیری مناسب جهت تغییر در قسمت های مختلف در پروسه ی چاپ، به شما این امکان داده که به راحتی با پرداخت هزینه کم و در کمترین زمام ممکن به باز دهی بالا برسید.

در صورت تمایل از طرح های دیگر در موضوعات مشاغل و مذهبی و ملی بازدید بفرمایید. همچنین انواع ملزومات گرافیکی از جمله موکاپ پیش نمایش جهت نمایش بهتر محتوای طراحی شما برای کارفرما در سایت موجود می باشد. همچنین کاربران می توانند با خرید اشتراک مدت دار، روزانه تعداد مشخصی از محتوای سایت را به صورت رایگان دانلود کنند.

بنر نمایندگی ایران خودرو,بنر لایه باز نمایندگی اتومبیل,طرح لایه باز بنر نمایندگی اتومبیل,طرح بنر نمایندگی اتومبیل,دانلود طرح بنر,تابلو لایه باز,طرح تابلو نمایندگی ایران خودرو,بنر لایه باز نمایندگی ایران خودرو,طرح لایه باز بنر نمایندگی ایران خودرو,بنر,بنر لایه باز,طرح لایه باز بنر,بنر لایه باز بنگاه اتومبیل,بنر نمایشگاه اتومبیل,طرح بنر بنگاه اتومبیل,طرح تابلو نمایشگاه خودرو,طرح لایه باز بنر نمایشگاه اتومبیل,طرح بنر اتوگالری,طرح تابلو نمایشگاه اتومبیل,طرح لایه باز نمایشگاه اتومبیل,طرح لایه باز بنر نمایشگاه خودرو,طرح بنر نمایندگی ایران خودرو,طرح چاپی بنر نمایشگاه اتومبیل,بنر بنگاه خودرو,طرح بنر نمایشگاه ماشین,دانلود طرح بنر بنگاه ماشین,طرح تابلو بنگاه اتومبیل,دانلود بنر psd اتوگالری

10,000 تومان – خرید
پر فروش ها

پیشنهاد ما به شما

فهرست